Çoklu Takvim
TR

Göçmenler, gurbetçiler ve gezginler için takvim aracı — Farsça, Gregoryen, Hicri, İbrani ve Çin takvimleri arasında tarihleri karşılaştırın.

Tevet 5793

3 Aralık – 31 Aralık 2032

Cmt
Paz
Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
1
  • Ramazan'ın İlk Günü
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
  • İmam Ali'nin Şehadeti
22
23
24
25
26
27
28
29

3 Aralık – 31 Aralık 2032

Cmt
Paz
Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
3
  • Ramazan'ın İlk Günü
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
  • İmam Ali'nin Şehadeti
24
25
26
27
28
29
30
31

İbrani — Tatiller

  • 1 Ramazan'ın İlk Günü (observance)
  • 21 İmam Ali'nin Şehadeti (public_holiday)

Hicri tarihler hesaplanmıştır ve hilalin görülmesine dayalı resmi duyurudan 1 gün farklı olabilir.

Miladi — Tatiller

  • 3 Ramazan'ın İlk Günü (observance)
  • 23 İmam Ali'nin Şehadeti (public_holiday)

Hicri tarihler hesaplanmıştır ve hilalin görülmesine dayalı resmi duyurudan 1 gün farklı olabilir.

İş günleri ve tatiller

23 iş günü
5 Cuma
1 resmi tatil

İran resmi tatilleri ve Cuma tatiline göre.

Yılın tüm tatillerini gör →

Dünya Saati

Tahran
--:--:--
·
·
Riyad
--:--:--
·
·
Kudüs
--:--:--
·
·
İstanbul
--:--:--
·
·
Londra
--:--:--
·
·
New York
--:--:--
·
·
Dubai
--:--:--
·
·

Tevet 5793 takvimi

Tevet 5793 İbrani takviminde 3 Aralık – 31 Aralık 2032 arasıdır. Bu ayda 1 resmi tatil ve 1 özel gün var.

Tevet 5793 tatilleri

  • Ramazan'ın İlk Günü Özel gün 1 Tevet 5793 = 3 Aralık 2032
  • İmam Ali'nin Şehadeti Resmi tatil 21 Tevet 5793 = 23 Aralık 2032

İş günleri ve tatiller

23 iş günü, 5 Cuma ve 1 resmi tatil, toplam 29 gün içinde.

İran resmi tatilleri ve Cuma tatiline göre.

İbrani tarihlerini Miladi’ye çevir

İbrani Miladi
1 Tevet 3 Aralık
8 Tevet 10 Aralık
15 Tevet 17 Aralık
22 Tevet 24 Aralık
29 Tevet 31 Aralık

SSS

Tevet 5793 kaç iş günü var?
Tevet 5793 toplam 29 gün içinde 23 iş günü var — 5 Cuma ve 1 resmi tatil, İran resmi tatilleri ve Cuma tatiline göre.
Tevet 5793 köprü günü var mı?
Tevet 5793 tek gün izinle köprü günü yok.
Tevet 5793 tatilleri neler?
Tevet 5793 ayında 1 resmi tatil ve 1 özel gün var: Ramazan'ın İlk Günü (1 Tevet / 3 Aralık) ve İmam Ali'nin Şehadeti (21 Tevet / 23 Aralık).
Tevet 5793 miladi takvimde ne zamana denk gelir?
Tevet 5793 miladi takvimde 3 Aralık 2032 (Cuma) gününden 31 Aralık 2032 (Cuma) gününe kadar sürer.
Tevet 5793 içinde bir sonraki tatile kaç gün kaldı?
Bir sonraki tatil 1 Tevet tarihindeki Ramazan'ın İlk Günü, 2316 gün kaldı.
İmam Ali'nin Şehadeti 5793 hangi güne denk geliyor?
İmam Ali'nin Şehadeti 5793 Perşembe gününe denk gelir, 21 Tevet.