Çoklu Takvim
TR

Göçmenler, gurbetçiler ve gezginler için takvim aracı — Farsça, Gregoryen, Hicri, İbrani ve Çin takvimleri arasında tarihleri karşılaştırın.

Tamuz 5792

Cmt
Paz
Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
1
2
3
4
5
6
7
  • İmam Hasan Askeri'nin Şehadeti
8
9
10
11
12
13
14
15
16
  • Mevlid ve İmam Sadık'ın Doğumu
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

İbrani — Tatiller

  • 7 İmam Hasan Askeri'nin Şehadeti (public_holiday)
  • 16 Mevlid ve İmam Sadık'ın Doğumu (public_holiday)

Hicri tarihler hesaplanmıştır ve hilalin görülmesine dayalı resmi duyurudan 1 gün farklı olabilir.

İş günleri ve tatiller

24 iş günü
4 Cuma
1 resmi tatil

8 Tamuz izin alın, 3 gün peş peşe tatil yapın.

İran resmi tatilleri ve Cuma tatiline göre.

Yılın tüm tatillerini gör →

Dünya Saati

Tahran
--:--:--
·
·
Riyad
--:--:--
·
·
Kudüs
--:--:--
·
·
İstanbul
--:--:--
·
·
Londra
--:--:--
·
·
New York
--:--:--
·
·
Dubai
--:--:--
·
·

Tamuz 5792 takvimi

Tamuz 5792 İbrani takviminde — tarihler, haftanın günleri ve tatiller aşağıda. Bu ayda 2 resmi tatil var.

Tamuz 5792 tatilleri

  • İmam Hasan Askeri'nin Şehadeti Resmi tatil 7 Tamuz 5792
  • Mevlid ve İmam Sadık'ın Doğumu Resmi tatil 16 Tamuz 5792

İş günleri ve tatiller

24 iş günü, 4 Cuma ve 1 resmi tatil, toplam 29 gün içinde.

İran resmi tatilleri ve Cuma tatiline göre.

SSS

Tamuz 5792 kaç iş günü var?
Tamuz 5792 toplam 29 gün içinde 24 iş günü var — 4 Cuma ve 1 resmi tatil, İran resmi tatilleri ve Cuma tatiline göre.
Tamuz 5792 köprü günü var mı?
Evet — 8 Tamuz izin alın, 3 gün peş peşe tatil yapın.
Tamuz 5792 tatilleri neler?
Tamuz 5792 ayında 2 resmi tatil var: İmam Hasan Askeri'nin Şehadeti (7 Tamuz / 16 Haziran) ve Mevlid ve İmam Sadık'ın Doğumu (16 Tamuz / 25 Haziran).
Tamuz 5792 miladi takvimde ne zamana denk gelir?
Tamuz 5792 miladi takvimde 10 Haziran 2032 (Perşembe) gününden 8 Temmuz 2032 (Perşembe) gününe kadar sürer.
Tamuz 5792 içinde bir sonraki tatile kaç gün kaldı?
Bir sonraki tatil 7 Tamuz tarihindeki İmam Hasan Askeri'nin Şehadeti, 2147 gün kaldı.
İmam Hasan Askeri'nin Şehadeti 5792 hangi güne denk geliyor?
İmam Hasan Askeri'nin Şehadeti 5792 Çarşamba gününe denk gelir, 7 Tamuz.