Çoklu Takvim
TR

Göçmenler, gurbetçiler ve gezginler için takvim aracı — Farsça, Gregoryen, Hicri, İbrani ve Çin takvimleri arasında tarihleri karşılaştırın.

Mayıs 2028

۱۲ Ordibeheşt – ۱۱ Hordad ۱۴۰۷

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz
1
  • İşçi Bayramı
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
  • Almanya Anneler Günü
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
  • Hz. İsa'nın Göğe Yükselişi (Vatertag / Männertag)
26
27
28
29
30
31

۱۲ Ordibeheşt – ۱۱ Hordad ۱۴۰۷

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz
۱۲
  • İşçi Bayramı
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
  • Almanya Anneler Günü
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
۱
۲
۳
۴
۵
  • Hz. İsa'nın Göğe Yükselişi (Vatertag / Männertag)
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱

Miladi — Tatiller

  • 1 İşçi Bayramı (public_holiday)
  • 14 Almanya Anneler Günü (observance)
  • 25 Hz. İsa'nın Göğe Yükselişi (Vatertag / Männertag) (religious)

Şemsi — Tatiller

  • ۱۲ İşçi Bayramı (public_holiday)
  • ۲۵ Almanya Anneler Günü (observance)
  • ۵ Hz. İsa'nın Göğe Yükselişi (Vatertag / Männertag) (religious)

İş günleri ve tatiller

22 iş günü
8 Cuma
1 resmi tatil

Almanya resmi tatilleri ve Cumartesi ve Pazar tatiline göre.

Yılın tüm tatillerini gör →

Dünya Saati

Tahran
--:--:--
·
·
Riyad
--:--:--
·
·
Kudüs
--:--:--
·
·
İstanbul
--:--:--
·
·
Londra
--:--:--
·
·
New York
--:--:--
·
·
Dubai
--:--:--
·
·

Mayıs 2028 takvimi

Mayıs 2028 Miladi takviminde 12 Ordibeheşt – 11 Hordad 1407 arasıdır. Bu ayda 1 resmi tatil, 1 özel gün ve 1 dini tatil var.

Mayıs 2028 tatilleri

  • İşçi Bayramı Resmi tatil 1 Mayıs 2028 = 12 Ordibeheşt 1407
  • Almanya Anneler Günü Özel gün 14 Mayıs 2028 = 25 Ordibeheşt 1407
  • Hz. İsa'nın Göğe Yükselişi (Vatertag / Männertag) Dini tatil 25 Mayıs 2028 = 5 Hordad 1407

İş günleri ve tatiller

22 iş günü, 8 Cuma ve 1 resmi tatil, toplam 31 gün içinde.

Almanya resmi tatilleri ve Cumartesi ve Pazar tatiline göre.

Miladi tarihlerini Şemsi’ye çevir

Miladi Şemsi
1 Mayıs 12 Ordibeheşt
8 Mayıs 19 Ordibeheşt
15 Mayıs 26 Ordibeheşt
22 Mayıs 2 Hordad
29 Mayıs 9 Hordad
31 Mayıs 11 Hordad

SSS

Mayıs 2028 kaç iş günü var?
Mayıs 2028 toplam 31 gün içinde 22 iş günü var — 8 Cuma ve 1 resmi tatil, Almanya resmi tatilleri ve Cumartesi ve Pazar tatiline göre.
Mayıs 2028 köprü günü var mı?
Mayıs 2028 tek gün izinle köprü günü yok.
Mayıs 2028 tatilleri neler?
Mayıs 2028 ayında 1 resmi tatil, 1 özel gün ve 1 dini tatil var: İşçi Bayramı (1 Mayıs), Almanya Anneler Günü (14 Mayıs) ve Hz. İsa'nın Göğe Yükselişi (Vatertag / Männertag) (25 Mayıs).
Mayıs 2028 içinde bir sonraki tatile kaç gün kaldı?
Bir sonraki tatil 1 Mayıs tarihindeki İşçi Bayramı, 639 gün kaldı.
İşçi Bayramı 2028 hangi güne denk geliyor?
İşçi Bayramı 2028 Pazartesi gününe denk gelir, 1 Mayıs.